Urpiner Pressburger Fest si kladie za cieľ priniesť festivalovú zábavu priamo do Bratislavy. Práve preto sa festival bude konať v areáli Závodiska – dostihovej dráhy v Petržalke, ktorá je obľúbeným vychádzkovým miestom mnohých obyvateľov Bratislavy. Príjemné prostredie situované v obkľúčení zelene zabezpečí v spolupráci s výdatnou hudobnou nádielkou ten správny zážitok s nádychom blížiaceho sa leta a naladí všetkých návštevníkov na tú správnu vlnu.

Na návštevníkov čakajú interpreti rôzneho štýlu, aby si každý našiel to svoje, EGO, Le Payaco, Adam Ďurica, Zóna A, Ventil SK, Karpina, Hrdza, Kochanski, Balkansambel a Jozefovekone. Mix hudobných štýlov bude sprevádzaný súťažami o zaujímavé ceny od vecných darčekov až po vstupenky na atraktívne koncerty počas leta.

Aby zábava bola kompletná, čaká na návštevníkov pestrá ponuka Pressburger gastro zóny, ktorá pozostáva z tradičných pochúťok domácej kuchyne až po obľúbené burgre a sladké dezerty. Po kvalitnej nádielke hrajúcej sa s chuťovými pohárikmi, bude v pozore tím hasičov nápojovej zóny Urpiner a Baldovská.

 
 
 
 
 
13. – 14. MÁJ 2022
AREÁL ZÁVODISKA PETRŽALKA